EIT Trading s.r.o. 

Tel.: +420 568 423 452 

 Email : doprava@eittrading.cz

Ovcelach.cz

Navštivtě naše květinářství a včelařské potřeby v Třebíči v hotelu ATOM.

Společnost EIT Trading s.r.o.

 

 

 

byla založena v roce 2008, a to na základě dlouholetých zkušeností v oboru dopravy.

V roce 2014 jsme coby menší firma, zakoupili opuštěný objekt o výměře cca 3 ha, nacházející se v Okříškách, na ulici Za Tratí 434 u vlakového nádraží. Tento pozemek jsme přebudovali a upravili k potřebám naší firmy.

Po vstupu na nádvoří areálu Vás zaujme administrativní budova, která je rozdělená na několik částí. Jedna část slouží jako zázemí pro naše zaměstnance, převážně řidiče. V další části se nachází dispečink, a kanceláře vedení společnosti. Další aktivity firmy můžete zpozorovat kolem sebe. Ve spodní části administrativní budovy jsou vybavené dílny, zajišťujeme pneuservis a servis nákladních, osobních vozidel i zemědělských strojů. Věnujeme se také včelařství a květinářství, což jsou naše tradiční záliby. Dbáme na pořádek a příjemné pracovní prostředí, proto můžete kolem našeho areálu vidět upravené plochy s vysázenými ovocnými stromy, které slouží jako klidové zóny pro zpestření pracovního dne.

Naší hlavní činností je nákladní doprava. Zabýváme se jak vnitrostátní, tak i mezinárodní přepravou zboží. V našem vozovém parku najdete 55 vozidel různých velikostí a nosností, od malých dodávek až po kamionové soupravy. Páteř našeho areálu tvoří železniční vlečka, díky níž jsme napojeni na železnici. Díky tomu zvládneme zajistit železniční dopravu, a to i s nakládkou a vykládkou vagonů.

Náš vozový park neustále rozšiřujeme a obnovujeme, přepravíme prakticky cokoliv, kamkoliv. Zařídíme veškeré náležitosti i dokumenty k přepravě.

“ Kde jiní končí - My přidáme plyn “

Areál firmy disponuje skladovacími prostory o velikosti cca 1500 m2, část těchto prostor nabízíme k pronájmu.

CELÝ TÝM EIT TRADING

Vytvořil: Dominik Bula